444300

Samed Dağ

New member
İsim
Samed Dağ
Servis Numaranız
444300
İyi günler Xiaomi mi 8lite telefonumu bataryanın hızlı bitmesi nedeniyle servisinize vermiştim 11 gündür serviste yedek parça beklendiği yazdı sonra bakımda yazdı en son yine yedek parça bekleniyor yazılmış. Cihazın son durumu nedir beklenen yedek parça nedir ve ne zaman teslim edilecek öğrenebilir miyim

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
İyi günler Xiaomi mi 8lite telefonumu bataryanın hızlı bitmesi nedeniyle servisinize vermiştim 11 gündür serviste yedek parça beklendiği yazdı sonra bakımda yazdı en son yine yedek parça bekleniyor yazılmış. Cihazın son durumu nedir beklenen yedek parça nedir ve ne zaman teslim edilecek öğrenebilir miyim
Merhabalar Samed bey,

Cihazınızın işlemleri devam ediyor olarak görünmektedir. İlgili birimlere aciliyetiniz iletilmiş olup en kısa süre içerisinde çıkışı yapılarak tarafınıza teslim edilecektir.

Samed Dağ

New member
İsim
Samed Dağ
İyi günler takip ekranınızda bir bakıyorum onarım işlemi başlandı yazıyor bir bakıyorum parça bekleniyor yazıyor bugün 4.defa yedek parça bekleniyor yazdı telefonun tek sorunu batarya idi neyin parçası bekleniyor bu kadar anlayamadım 17 gündür elinizde telefon

Samed Dağ

New member
İsim
Samed Dağ
Bu sefer cihazın hangi parçası bekleniyor öğrenebilir miyim ne zaman teslim edilecek telefon

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt

Samed Dağ

New member
İsim
Samed Dağ
İyi günler 4mart tarihinde telefonumu şarjın hızlı bitmesi şikayeti ile teslim ettim ilk başta batarya değişecek denildi sonra ekran değişecek dendi tamam dedim ama telefon 21gündür serviste. Telefonun ne kırığı var ne darbesi var sağlam kasa 2aylık telefonun tam 3 haftada hala tamir edilip teslim edilememesi normal midir sizce

Samed Dağ

New member
İsim
Samed Dağ
Madem bu kadar uzun sürecek yedek bir telefon temin edin onu kullanayım

Samed Dağ

New member
İsim
Samed Dağ
Sizden telefonun tahmini teslim tarihini öğrenmek istiyorum eğer yine yedek parça sebebiyle bekletileceksem bana geçici telefon temin edilmesini istiyorum

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
Merhabalar Samed Bey ,

Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup kargo çıkışı sağlanmıştır. Tamir süreci cihazın modeline beklediği parçaya göre değişiklik göstermektedir. Anlyaşınız için çok teşekkür ederiz .