451043 Numaralı Form

avniizgis

New member
Reaction score
0
İsim
Avni
Servis Numaranız
451043
Telefonumda iç ekran çatlaması var ve garanti dışı diye bana bilgi verildi.
Ben telefonumu ofiste kullanırım ceketimin cebinde taşırım hiç bir şekilde baskı darbe kırık çizik kılcal çizik dahi yoktur telefonumda ama buna rağmen garanti dışı kalıyor. Telefonum ilk aldığım gün gibi duruyor bu mağduriyetimi gidermenizi talep ediyorum. İyi çalışmalar...

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
31
İsim
Aslıhan Duman
Telefonumda iç ekran çatlaması var ve garanti dışı diye bana bilgi verildi.
Ben telefonumu ofiste kullanırım ceketimin cebinde taşırım hiç bir şekilde baskı darbe kırık çizik kılcal çizik dahi yoktur telefonumda ama buna rağmen garanti dışı kalıyor. Telefonum ilk aldığım gün gibi duruyor bu mağduriyetimi gidermenizi talep ediyorum. İyi çalışmalar...
Merhabalar Avni Bey,

Cihazınız ile ilgili yapılan teknik incelemeler neticesinde iç ekranınızın kırıldığı tespit edilmiştir. İç ekran kırılması cihazın almış olduğu baskıdan kaynaklanmakta olup kullanıcı hatası olarak değerlendirilmektedir. Cihazınıza ait görsel incelemeniz üzere ektedir.

Ekli dosyalar

avniizgis

New member
Reaction score
0
İsim
Avni
Öyle bir baskı almadı ben telefonumu ceketimin cebinde taşırım pantolon cebine bile koymam. Böyle olduğu halde olabiliyorsa bunlar telefonum ya özürlü olarak dayanıksız yada kronik bir sorun var demektir...

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
31
İsim
Aslıhan Duman
Öyle bir baskı almadı ben telefonumu ceketimin cebinde taşırım pantolon cebine bile koymam. Böyle olduğu halde olabiliyorsa bunlar telefonum ya özürlü olarak dayanıksız yada kronik bir sorun var demektir...
Belirtilen üründe bu şekilde bir kronik arıza bulunmamaktadır. Ayrıca şirketimiz cihazın üreticisi ve satıcısı değildir. Yalnızca teknik destek anlamında hizmet vermekte olup yapılan teknik inceleme neticesinde kullanıcı hatası olduğu tespiti yapılmıştır. Garanti kapsamı dışında onarım yapılacak olup detaylı bilgi tarafınıza ilgili birimlerimiz tarafından verilmiştir.

avniizgis

New member
Reaction score
0
İsim
Avni
Telefonu incelerseniz telefonda kılcal çizik dahi yoktur. Yalnızca teknik destek anlamında hizmet verdiğinizi söylüyorsunuz ama servisiniz benim mağduriyetimi gideremiyor böyle olunca bir hizmet veremiyorsunuz. İlk defa delta servis cihaz aldım bu gidişle olumsuz yönde son olacak sanırım.

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
31
İsim
Aslıhan Duman
Telefonu incelerseniz telefonda kılcal çizik dahi yoktur. Yalnızca teknik destek anlamında hizmet verdiğinizi söylüyorsunuz ama servisiniz benim mağduriyetimi gideremiyor böyle olunca bir hizmet veremiyorsunuz. İlk defa delta servis cihaz aldım bu gidişle olumsuz yönde son olacak sanırım.
Merhabalar Avni bey,

Cihazın ekranının veya iç ekranının kırılması için kasada çizik olmasına gerek yoktur. Maalesef darbe veya baskı aldığında bu şekilde iç ekranı kırılabiliyor. Servisimiz garanti kapsamı dışında kalan cihazlar için herhangi bir işlem sağlayamamaktadır.