Bilgi

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
Merhaba bende telefonumu izmirde VMY verdim ve şuan çok tedirginim herhangi bir bilgide alamıyorum sanırım teknik elemanlarınada sorun var umarım mahkeme yolu gözükmez telefonumu alıyım hemen satacam çok sıkıldım delta sıkandallarından bundan sonra asla ithalatçı garanti almam orda çalışan teknikerin maaşına kadar herşey benim telefonumun kaderini belirliyor deneyimsiz birini aldıysanız bir fayda değil 10 zarar olur. benim sosylal medyada güçlü takipçilerim var etik olmayan hareketler yapmakta istemiyorm inşallah bir an önce telefonuma en azından verdiğim gibi kavusurum izmir için çok fazla şikayet okumuştum bile bile gittim ellerimle teslim ettim :(

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
31
İsim
Aslıhan Duman
Merhaba bende telefonumu izmirde VMY verdim ve şuan çok tedirginim herhangi bir bilgide alamıyorum sanırım teknik elemanlarınada sorun var umarım mahkeme yolu gözükmez telefonumu alıyım hemen satacam çok sıkıldım delta sıkandallarından bundan sonra asla ithalatçı garanti almam orda çalışan teknikerin maaşına kadar herşey benim telefonumun kaderini belirliyor deneyimsiz birini aldıysanız bir fayda değil 10 zarar olur. benim sosylal medyada güçlü takipçilerim var etik olmayan hareketler yapmakta istemiyorm inşallah bir an önce telefonuma en azından verdiğim gibi kavusurum izmir için çok fazla şikayet okumuştum bile bile gittim ellerimle teslim ettim :(
Merhabalar Fatih bey,

Cihazınızın kaydına ulaşabileceğimiz bilgileri bize özel mesaj yolu ile iletmeniz halinde kontrol edilerek tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
450322 form numarası özel mesaj gönder butonu bulamadım malesef :(

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
31
İsim
Aslıhan Duman
450322 form numarası özel mesaj gönder butonu bulamadım malesef :(
Cihazınızın işlem süreci devam etmekte olarak görünmektedir. Tarafımızdan detaylı olarak konunun takibi yapılmaktadır. İlgili bölge servis ile de aciliyetinizi paylaşıyor olacağım. En kısa süre içerisinde çözümlenerek tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
Teşekkür ederim beklemedeyim

Barış Yerlikaya

New member
Reaction score
0
İsim
Barış Yerlikaya
Şans kardeşim inşallah kötü birşey yapmazlar ama yakın zamanda ben hakkımı aradığım için senin için süreç biraz rahat geçecektir inşallah herkes hakkını arar daha sonraki insanların ağzı yanmaz.