Delta Telfonu resmen çiziyor.

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
Servis Numaranız
450322
delta servise formumda çizik ve darbe yoktur olarak izmirden teslim ettim internet sitesinde de bu şekilde bilgi yer alıyordu ekran görüntüsünüde aldım ve telefonu verirkende video çektim şuan sayfada ekranda ve kasada çizik vardır yazıyor benim imzam yok resmen evrakta sahteçilik yapyorlar elimde çizik ve darbe yoktur kağıdı var ve onla ben heryerde hakkımı arıyacağım sakın sakın deltaya vermeyin orjinal servisinde yaptırın biraz paranız gitsin ama huzurunuz sinir sisteminiz bozulmasın deltadan yaptırmayın çağrı merkezini aradım btk sürecine hiç bir şekilde uygulamıyorlar telefonumu anos vermeden yüzüme kapattı sözümü kesti bende kurulsam bir firmadan müşteri ilişkilerindeyim böyle bir anlayış yok ekranı titriyor diye gönderdim şimdi sinirden ben titriyorum sakın a sakın asla telefon emanet etmeyin bana izmirde onarılaracak diyerek kandırdılar ses kaydım var benden onay almadan istanbula aldılar resmen cihazımı gasp ettiler

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
yetkili talebinde bulundum şirket yetkilinizi bulaşam bir şekilde ulaşacam

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
ve yetkili talep süreçleri yokmuş bak ya btk ne diyor siz kendi çiftliğinizi kurmusunuz

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
ayın 6 sında veridğim kağatta çizik ve darbe yoktur diye yazıyor ürün istanbula gidiyor çizilyor ve tekrar çizik vardır yazıyor bak bak kim çizdi acaba ? ben izmirden geldim binanıza girdim çizip gittim öle mi ? dalga mı geçiyorsunuz

Akif

New member
Reaction score
0
İsim
Akif GÜNAL
bende katılıyorum sana kardeş 14 şubatta telefonu aldım 25 Martta geri gönderdim kasa darbeli ekranda çizik var yazıyor diyordu artık delta servis neasıl bakıyorsa telefona

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
talebime hanım efendi çok hızlı döndü isminii şuan hatırlıyamadm çok sinirliydim teşekkür ederim kendisini bir nebze olsa içim rahatladı teşekkürler.

Backoffice2

New member
Yönetici
Reaction score
21
İsim
Zeynep Kunt
talebime hanım efendi çok hızlı döndü isminii şuan hatırlıyamadm çok sinirliydim teşekkür ederim kendisini bir nebze olsa içim rahatladı teşekkürler.
Merhabalar Fatih Bey,

Cihazınız servisimize ulaştığı an itibariyle fiziksel durumuna (darbe ,çizik vb.) bakılmaktadır. Kılcal çizikleri teknik birimimiz incelediğinde tespit etmektedir. Cihazınız kamera kaydı altında işlem görmektedir. Servisimizde cihazınıza zarar verme gibi bir durum söz konusu dahi olmamaktadır. Cihazınızda kılcal çizik bulunmaktadır. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir.

Ekli dosyalar

fdonline

New member
Reaction score
0
İsim
fatih
Cihazım
Samsung Note 8
Teşekkür ederim zeynep Hanım ürün onarım işlemleri bittiğinde ürünü göndermeden beni ararsanız siz yada ekibinizden birisi ektandaki titreme durumunu kontrolü için lütfen detaylı bakılmalı parlaklık %20 lerde çok fazla oluyor ve şarj %80 ve üzerinde cihaz şarj olurken parlaklık %20 seviyesine çekilince oluyor SPEEDTEST de galeride, siyah beyaz fotlar ve beyaz ve mavinin çok olduğu renklerde gölgelenme katman şeklinde de olmaktadır speed test le alaklaı bir durum değil speedtest in ekran görüntüsü alınıp galeride bakıldığında da ekran titremesi oluyor.
Lütfen detaylıca kontrol ediniz şarjıda çabuk bitmektedir. sim kart 2 okunmuyor formda yazılmış ancak sim 1 ve sim 2 okumasında sorun yok sadece sim 2 çekimi biraz daha düşük çift hatlıolduğundan sar değerinin daha düşük olması durumundan kaynaklı oluyor olabilir sorun değildir belki çok önemli değil ama benim en büyük sorunum ekran lütfen göndermeden iyice gözlemyeliniz kolay gelsin teşekkürler iyi çalışmalar.

Backoffice2

New member
Yönetici
Reaction score
21
İsim
Zeynep Kunt
Teşekkür ederim zeynep Hanım ürün onarım işlemleri bittiğinde ürünü göndermeden beni ararsanız siz yada ekibinizden birisi ektandaki titreme durumunu kontrolü için lütfen detaylı bakılmalı parlaklık %20 lerde çok fazla oluyor ve şarj %80 ve üzerinde cihaz şarj olurken parlaklık %20 seviyesine çekilince oluyor SPEEDTEST de galeride, siyah beyaz fotlar ve beyaz ve mavinin çok olduğu renklerde gölgelenme katman şeklinde de olmaktadır speed test le alaklaı bir durum değil speedtest in ekran görüntüsü alınıp galeride bakıldığında da ekran titremesi oluyor.
Lütfen detaylıca kontrol ediniz şarjıda çabuk bitmektedir. sim kart 2 okunmuyor formda yazılmış ancak sim 1 ve sim 2 okumasında sorun yok sadece sim 2 çekimi biraz daha düşük çift hatlıolduğundan sar değerinin daha düşük olması durumundan kaynaklı oluyor olabilir sorun değildir belki çok önemli değil ama benim en büyük sorunum ekran lütfen göndermeden iyice gözlemyeliniz kolay gelsin teşekkürler iyi çalışmalar.
Merhabalar Fatih Bey,
Belirtmiş olduğunuz şikayetlerin hepsine detaylı bir şekilde bakılacaktır. Biz teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Son düzenleme: