Huawei P10 Plus

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
Servis Numaranız
452755
Merhaba,
452755 form numaralı, 19.04.2019 tarihinde elinize olaşan cihazımın son durumu hakkında bilgi alamıyorum. Burdan bilgi almak istiyorum. Sistemde ürünün fiziksel "Kasada darbeler mevcut" yazıyor. Böyle bir şey mümkün değil. O cihaz 1 kere bile yere sert bir şekilde düşmedi. Ben o cihazı yazılım sorunu olduğu için gönderdim. Birde soyadım Canoğlu değil "Çamoğlu". Gerçekten sisteme giriş yapan kişi özenle okuyor bilgileri(!)

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
Merhaba,
452755 form numaralı, 19.04.2019 tarihinde elinize olaşan cihazımın son durumu hakkında bilgi alamıyorum. Burdan bilgi almak istiyorum. Sistemde ürünün fiziksel "Kasada darbeler mevcut" yazıyor. Böyle bir şey mümkün değil. O cihaz 1 kere bile yere sert bir şekilde düşmedi. Ben o cihazı yazılım sorunu olduğu için gönderdim. Birde soyadım Canoğlu değil "Çamoğlu". Gerçekten sisteme giriş yapan kişi özenle okuyor bilgileri(!)
Merhabalar Olcay Bey ,

Cihaz servisimize ulaştığı an itibariyle ilk olarak fiziksel durumuna bakılmaktadır. Soyadınız sistemde düzeltilmiştir. Cihazınız şuanda ilk inceleme aşamasındadır.

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
Neyse sizin cevap vereceğiniz yok. 10 günü geçecekse bu iş -ki öyle gözüküyor- hiçbir şey yapmadan gönderin cihazı. Sizin keyfinizi bekliyoruz burda. 6 gün oldu hala ilk inceleme aşamasında cihaz.

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
Neyse sizin cevap vereceğiniz yok. 10 günü geçecekse bu iş -ki öyle gözüküyor- hiçbir şey yapmadan gönderin cihazı. Sizin keyfinizi bekliyoruz burda. 6 gün oldu hala ilk inceleme aşamasında cihaz.
Merhabalar,

Servisimize gelen her cihazın kayıt, ilk inceleme, arıza tespiti süreçleri mevcuttur. Cihazınızın işlemleri devam etmekte olup en kısa süre içerisinde ilgili birimlerimiz sizi arayarak bilgilendirme sağlayacaklardır.

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
12 gün oldu hala bir mesaj ya da arama yok. Telefonumun son durumu hakkında bilgi almak istiyorum.

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
12 gün oldu hala bir mesaj ya da arama yok. Telefonumun son durumu hakkında bilgi almak istiyorum.
Merhabalar Olcay bey,

Konu hakkında ilgili birimlerimiz sizi aramış fakat tarafınıza ulaşılamamıştır. Cihazınız ile ilgili ücret bilgisi tarafınıza aktarılamadığından işlemsiz olarak bugün servis çıkışı sağlanmıştır.

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
son 5 günde kimse aramadı beni, hangi tarihte aranmışım ben?

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
son 5 günde kimse aramadı beni, hangi tarihte aranmışım ben?
Merhabalar Olcay bey,

29.04.2019 tarihinde ilgili birimlerimiz sizleri aramış ve ücret ile ilgili görüşme sağlamıştır. Ücret onaylanmamasından kaynaklı işlemsiz olarak servis çıkışı sağlanmıştır.

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
Dediğiniz tarihte arama kayıtlarımda sizinle alakalı bir numara gözükmüyor. Ücretle ilgili bir konuşma ya da onaylama kesinlikle yok. E-mailde attım. Yeniden aranmak istiyorum. Telefonumda şuan nerde bilmiyorum. Hangi kargoya verdiyseniz bana bilgi verin. Kargo numarasından takip etmek istiyorum.

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
Dediğiniz tarihte arama kayıtlarımda sizinle alakalı bir numara gözükmüyor. Ücretle ilgili bir konuşma ya da onaylama kesinlikle yok. E-mailde attım. Yeniden aranmak istiyorum. Telefonumda şuan nerde bilmiyorum. Hangi kargoya verdiyseniz bana bilgi verin. Kargo numarasından takip etmek istiyorum.
Kargo takip numaranız özel mesaj yolu ile tarafınıza iletilmiştir.

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
Telefonum kırık olmamasına rağmen benden 1100 TL kırık ekran ücreti isteyip ondan sonra esas sorunumu çözmek isteyen Delta servis anlayışını kınıyorum. Tamamen para koparma politikası ile hareket ettiğiniz için ayrıca kınıyorum. Telefonumda yazılım sıkıntısı olduğu için ben size gönderdim. Siz bana kırık ekran diye saçma sapan bahaneler üretiyorsunuz. Sisteme bilgilerimde yanlış girilmiş. Telefon numaram ve soyadım hatalı yazılmış. MNG kargo ve sizi tebrik eder(!) bir daha sizden asla alışveriş yapmayacağımın garantisini veriyorum.

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
Telefonum kırık olmamasına rağmen benden 1100 TL kırık ekran ücreti isteyip ondan sonra esas sorunumu çözmek isteyen Delta servis anlayışını kınıyorum. Tamamen para koparma politikası ile hareket ettiğiniz için ayrıca kınıyorum. Telefonumda yazılım sıkıntısı olduğu için ben size gönderdim. Siz bana kırık ekran diye saçma sapan bahaneler üretiyorsunuz. Sisteme bilgilerimde yanlış girilmiş. Telefon numaram ve soyadım hatalı yazılmış. MNG kargo ve sizi tebrik eder(!) bir daha sizden asla alışveriş yapmayacağımın garantisini veriyorum.

Merhabalar Olcay bey,

Cihazınız ile ilgili yapılan teknik incelemeler neticesinde ekranının kırık olduğu, kasanın darbeli olduğu tespit edilmiştir. Bu durum kullanıcı hatası olması sebebi ile ücretli olarak onarım yapılmaktadır. Cihazda darbe olmasına istinaden maalesef garanti kapsamında onarım yapılmamaktadır. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir.

Ekli dosyalar

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
452755 isimli görseldeki çatlağı siz komple kırık ekran diye lanse edemezsiniz. 452755-3 isimli görseldeki çizik ise cebimdeki anahtardan dolayı olmuştur. Diğer fotoğraflarda ise kılıfsız telefon kullandığım için soyulmalar oluşmuştur. Nerde darbe? Nerde düşmeye bağlı ezilmeler? Çözüm bulmak yerine utanmadan benimle laf yarıştırıyorsunuz. YAZILIM sorunu olduğu için o cihazı size gönderdim. Siz ise benden para almak için mazeretler üretiyorsunuz. Siz benimle laf yarıştıracağınıza önce elinizdeki bilgileri doğru bir şekilde sisteme girmeyi öğrenin. Daha soyadımla cep telefonumu doğru giremiyorsunuz. Sizin yüzünüzden kargo adres bulamıyor, teslim yapamıyor.

Ekli dosyalar

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
452755 isimli görseldeki çatlağı siz komple kırık ekran diye lanse edemezsiniz. 452755-3 isimli görseldeki çizik ise cebimdeki anahtardan dolayı olmuştur. Diğer fotoğraflarda ise kılıfsız telefon kullandığım için soyulmalar oluşmuştur. Nerde darbe? Nerde düşmeye bağlı ezilmeler? Çözüm bulmak yerine utanmadan benimle laf yarıştırıyorsunuz. YAZILIM sorunu olduğu için o cihazı size gönderdim. Siz ise benden para almak için mazeretler üretiyorsunuz. Siz benimle laf yarıştıracağınıza önce elinizdeki bilgileri doğru bir şekilde sisteme girmeyi öğrenin. Daha soyadımla cep telefonumu doğru giremiyorsunuz. Sizin yüzünüzden kargo adres bulamıyor, teslim yapamıyor.
Merhabalar Olcay bey,

Görsellerde açıkça görüldüğü üzere cihazınızın üst kısmında çatlak yani kırık mevcuttur. Cihazınızın arıza tespitinin yapılabilmesi için içinin açılması gerekmekte olup bu şekilde ekranı kırık(çatlak) olan bir cihazın içi açıldığında ekran daha çok kırılmakta ve tekrar aynı ekran takılamamaktadır. Kaldı ki ekranı kırık / çatlak olan bir cihaz garanti kapsamı dışında değerlendirilmekte olup, garanti dahilinde kısmı onarım yapılamamaktadır.
Kısmı onarım yapılamamasının sebebi, garanti kapsamındaki cihazların ekspertiz onayından geçmesi için, (detaylı bir şekilde incelemesi sürecinde) tüm arızalarının giderilmiş olması ve prosedüre uygun hale getirilmesi gerekir.

olcaytug96

New member
İsim
Olcaytuğ
Telefonumu sisteme yanlış soyad ve cep telefonu girdiğiniz için geç aldım. Çünkü kargo firmasına da yanlış bilgi verdiniz.