Yardım İMEİ KAYIT DIŞI SORUNUNU HALLEDİN ARTIK !!

gnchmet3

New member
İsim
ahmet
Servis Numaranız
44472
İMEİ KAYIT DIŞI SORUNUNU HALLEDİN ARTIK !! HALLEDİN VE TEKNOMARKT FİRMASINA GÖNDERİN ARTIK... 10 DEFA ACİLİYET BİLDİRDİM.TAMAM NOT EDİYORUZ EFENDİM. TAMAM NOT EDİYORUZ EFENDİM DİYORSUNUZ DALGA GEÇER GİBİ....HİÇBİR SORUNUMU HALLETMEDİNİZ BARİ ŞU KAYIT DIŞI İMEİ Yİ BİRAN ÖNCE HALLEDİN.. TELEFON RESMEN KAYITSIZ KAÇAK GÖRÜNÜYOR....

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
İMEİ KAYIT DIŞI SORUNUNU HALLEDİN ARTIK !! HALLEDİN VE TEKNOMARKT FİRMASINA GÖNDERİN ARTIK... 10 DEFA ACİLİYET BİLDİRDİM.TAMAM NOT EDİYORUZ EFENDİM. TAMAM NOT EDİYORUZ EFENDİM DİYORSUNUZ DALGA GEÇER GİBİ....HİÇBİR SORUNUMU HALLETMEDİNİZ BARİ ŞU KAYIT DIŞI İMEİ Yİ BİRAN ÖNCE HALLEDİN.. TELEFON RESMEN KAYITSIZ KAÇAK GÖRÜNÜYOR....
Merhabalar Ahmet Bey,

Kaydınıza ulaşabilmemiz için form numaranızı yazabilirmisiniz ? Belirtmiş olduğunuz form numarası eksiktir.

gnchmet3

New member
İsim
ahmet
en kısa zaman ne zaman??? 6 marttan beri İMEI KAYDINI YAPAMADINIZ.!!! bu kadar mı zor yaa

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt

gnchmet3

New member
İsim
ahmet
EZBERE CEVAP YAZMAYIN LÜTFEN. TELEFONLA İLGİLİ Bİ ONARIM YAPMADINIZ ZATEN...SADECE İMEİ KAYDINI YAPCAZ DİĞERLERİNİ YAPMAYACAĞIZ DEDİNİZ ..ŞUAN İTİBARİ İLE İMEİ SORGULAMASI YAPTIM HALA"KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI " YAZIYOR E DEVLETTE..
CİHAZIN İŞLEMLERİ NASIL TAMAMLANMIŞ SORABİLİR MİYİM? OYALAMA POLİTİKASI YAPMAYIN LÜTFEN

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
[
EZBERE CEVAP YAZMAYIN LÜTFEN. TELEFONLA İLGİLİ Bİ ONARIM YAPMADINIZ ZATEN...SADECE İMEİ KAYDINI YAPCAZ DİĞERLERİNİ YAPMAYACAĞIZ DEDİNİZ ..ŞUAN İTİBARİ İLE İMEİ SORGULAMASI YAPTIM HALA"KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI " YAZIYOR E DEVLETTE..
CİHAZIN İŞLEMLERİ NASIL TAMAMLANMIŞ SORABİLİR MİYİM? OYALAMA POLİTİKASI YAPMAYIN LÜTFEN
Cihazınıza anakart değişimi yapılmıştır. İmei numarası değiştiği için sorguladığınız cihazınızın eski imeisi olduğundan kayıt dışı görünmektedir. Cihazınıza ait diğer onarım işlemleri ekranın kırık, kasanın darbeli olması sebebiyle garanti kapsamı dışında değerlendirilmiş olup ücretli onarımı mümkündür. Onaylamadığınızdan kaynaklı sadece imei sorununa bakılmıştır.

Son düzenleme:

gnchmet3

New member
İsim
ahmet
TELEFONUN İŞLEMLERİ BİTTİKTEN SONRA TECNO MARKET FİRMASINA TESLİM EDERSENİZ SEVİNİRİM. ONLAR SİZE ELDEN TESLİM ETTİ ZATEN TESLİMİNİ DE YİNE ONLARA YAPIN ONLAR BANA GÖNDERSİN.

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
TELEFONUN İŞLEMLERİ BİTTİKTEN SONRA TECNO MARKET FİRMASINA TESLİM EDERSENİZ SEVİNİRİM. ONLAR SİZE ELDEN TESLİM ETTİ ZATEN TESLİMİNİ DE YİNE ONLARA YAPIN ONLAR BANA GÖNDERSİN.
Tabiki gönderimi o şekilde sağlıyoruz. İyi günler .