Soru Neyin Kafasını Yaşıyor bunlar?

bkayol

New member
İsim
burak kayol
Servis Numaranız
44593
xiaomi mi 5s Plus telefon kullanıyorum birden bire kamera siyah beyaz göstermeye başladı BU delta servis soyguncuları Garantisi devam eden telefondan beni arayıp 1000TL para istediler sebebi de benim telefonumdaki hasar mış 1-yahu telefon benim bu sizi ilgilendirmez 2-telefondaki çizik ezi kırık vs. hasarı kamera siyah beyaz olmadan 6 ay öncesine kadar vardı 3-ulan telefon 1250 TL Sen benden 1000TL istiyorsun verirmiyim bu telefonun kamerası 125TL 25TL 'de kulaklık olsun 850TL işçilik istiyor densizler Deltaservis SAhip Ve Yöneticilerinin benzinli jiplerinin yakıt paralarını mı bizden çıkartıyorsunuz o telefonu kırarım yenisini alırım sizede 5TL KAZANDIRMAM... nasılki kendimi biraz sıktım sanayici kazanmasın diye sıfır araba aldım sizede para kazandırmicam açlıktan ölün

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
xiaomi mi 5s Plus telefon kullanıyorum birden bire kamera siyah beyaz göstermeye başladı BU delta servis soyguncuları Garantisi devam eden telefondan beni arayıp 1000TL para istediler sebebi de benim telefonumdaki hasar mış 1-yahu telefon benim bu sizi ilgilendirmez 2-telefondaki çizik ezi kırık vs. hasarı kamera siyah beyaz olmadan 6 ay öncesine kadar vardı 3-ulan telefon 1250 TL Sen benden 1000TL istiyorsun verirmiyim bu telefonun kamerası 125TL 25TL 'de kulaklık olsun 850TL işçilik istiyor densizler Deltaservis SAhip Ve Yöneticilerinin benzinli jiplerinin yakıt paralarını mı bizden çıkartıyorsunuz o telefonu kırarım yenisini alırım sizede 5TL KAZANDIRMAM... nasılki kendimi biraz sıktım sanayici kazanmasın diye sıfır araba aldım sizede para kazandırmicam açlıktan ölün
Merhabalar Burak bey,

Cihazınızın kasası yamuk, ekranı kırık ve darbeler mevcut. Kasanın yamuk olmasından iç kulaklıkm ve kameranızın zarar gördüğü tespit edilmiştir. Bu durum kullanıcı hatası olması sebebi ile garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir. Ayrıca yamuk ve ekran kırık olan bir cihaz da taktir edersiniz ki kısmi onarım yapılamamaktadır. Yamuk ve kırık olan bir cihaz açıldığında aynı şekilde kapanmamakta ve ekran daha fazla kırılmaktadır. Daha net olması adına cihazınıza ait görseller ektedir.

Ekli dosyalar

bkayol

New member
İsim
burak kayol
SİZE KALIRSA HERŞEY KULLANICI HATASI O ZAMAN BU MİLLET TELEFONU ALSIN BOZULASIN DYE KULLANMASIN!!!!!!!!!!!

Backoffice

Moderator
Yönetici
İsim
Aslıhan Duman
SİZE KALIRSA HERŞEY KULLANICI HATASI O ZAMAN BU MİLLET TELEFONU ALSIN BOZULASIN DYE KULLANMASIN!!!!!!!!!!!
Cihazın yamulması ve ekranın kırılması maalesef kullanımdan kaynaklı oluşan bir durumdur. Garanti şartlarında da açıkça belirtildiği üzere garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir.