Sadece ekran temassızlığını anakart sorunlu gösteriyor servis.

Zeydi Karaca

New member
İsim
Zeydi Karaca
Servis Numaranız
453006
Benim cihazımın sadece ekranı ara ara gelmiyordu. Ekranın uçlarına hafif bastırınca telefonu hiç sorunsuz kullanabiliyordum. Servisten aradılar kasa ve anakart değişecek 600 lira. Benim anakartımda hiçbir sorun yoktu. Cihazımı orijinal parçalarına dokunmadan geri gönderin. Yoksa mahkemelerle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
Benim cihazımın sadece ekranı ara ara gelmiyordu. Ekranın uçlarına hafif bastırınca telefonu hiç sorunsuz kullanabiliyordum. Servisten aradılar kasa ve anakart değişecek 600 lira. Benim anakartımda hiçbir sorun yoktu. Cihazımı orijinal parçalarına dokunmadan geri gönderin. Yoksa mahkemelerle uğraşmak zorunda kalacaksınız.
Değerli Müşterimiz ,

Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde , kasanın kırık ve anakartın arızalı olduğu tespit edilmiştir. Belirtmiş olduğunuz ekrana görüntü gelmemesi şikayeti anakartın arızalı olmasından kaynaklıdır. Buna istinaden tarafınıza anakart ile kasa ücreti verilmiştir. Onaylamamanız durumunda işlemsiz olarak servisimizden çıkışı sağlanacaktır. Cihazınıza ait görsel incelemeniz üzere ektedir.

Ekli dosyalar

• 143.1 KB Görüntüleme: 7