Sarj almayan telefonuma su kacmis yalani

Fatih igde

New member
Reaction score
1
İsim
Fatih igde
Servis Numaranız
433053
Daha önce de ekranda donma oluyo
diye yolladığım telefonum buseferde şarkı bittikten sonra bidaha dolmadi arıza için delta servise bıraktım suyla hic bi alakasi olmayan telefonuma şu kaçmış arızası cıktı diye arayıp benden 300 tl istediler zaten sürekli sorun çıkaran telefonuma bide kullanıcı arızası diyolar telefonun önceki arızasına ekran degistirip yolladilar yine ayni sorun cikiyodu ozellikle 101 okey oynarken surekli yapiyodu değişim talep ettim sorun yok dediler simdide sorun sizden diye bahane yapiyolar delta servis o zaman hic bi sekilde garanti firmasi degil bosuna garantili diye delta servisten garanti li telefon almayin
Ilk defa almıştım delta garantili enayi gibi bugünde 1 tane sipariş verdim onuda iptal edecem

Fatih igde

New member
Reaction score
1
İsim
Fatih igde
Ben çok iyi biliyorum telefonun şarj yeri böyle değildi dolmuyo diye temizledim hatta bu hale gelmesinin imkanı yok

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
8
İsim
Aslıhan Duman
Daha önce de ekranda donma oluyo
diye yolladığım telefonum buseferde şarkı bittikten sonra bidaha dolmadi arıza için delta servise bıraktım suyla hic bi alakasi olmayan telefonuma şu kaçmış arızası cıktı diye arayıp benden 300 tl istediler zaten sürekli sorun çıkaran telefonuma bide kullanıcı arızası diyolar telefonun önceki arızasına ekran degistirip yolladilar yine ayni sorun cikiyodu ozellikle 101 okey oynarken surekli yapiyodu değişim talep ettim sorun yok dediler simdide sorun sizden diye bahane yapiyolar delta servis o zaman hic bi sekilde garanti firmasi degil bosuna garantili diye delta servisten garanti li telefon almayin
Ilk defa almıştım delta garantili enayi gibi bugünde 1 tane sipariş verdim onuda iptal edecem
Merhabalar Fatih Bey ,

Yapılan inceleme sonucunda cihazınızın sıvı ile teması sonucunda şarj soketi ve filmin zarar gördüğü tespit edilmiştir.

Suya giren telefon yani sıvı teması görmüş (üzerine içecek dökülmüş, yağmurda ıslanmış, denize girmiş ve benzeri) cihazlarda yaşanan sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Fatih igde

New member
Reaction score
1
İsim
Fatih igde
Telefon a hic bi şekilde şu girmedi o telefonun şark yerine toz kaçmıştır diye ben temizledim hatta orası tertemiz duruyodu bu şekilde değildi kaldiki telefon gönderilmeli 9 gün oldu ilk bakışta bu anlaşılır bişeydi madem öyle ilk başta görüp söylenebilirdi demekki ilk başta böyle bişey yoktu sizin elinizde ne şartlarda bekledi bu telefon o zamn

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
8
İsim
Aslıhan Duman
Telefon a hic bi şekilde şu girmedi o telefonun şark yerine toz kaçmıştır diye ben temizledim hatta orası tertemiz duruyodu bu şekilde değildi kaldiki telefon gönderilmeli 9 gün oldu ilk bakışta bu anlaşılır bişeydi madem öyle ilk başta görüp söylenebilirdi demekki ilk başta böyle bişey yoktu sizin elinizde ne şartlarda bekledi bu telefon o zamn
Cihazlar servise geldiğinde işlem sırasına göre kayıt , ilk inceleme , arıza tespiti , ekspertiz onayı gibi süreçlerden geçerler. Bundan kaynaklı olarak cihazın arıza durumuna göre süreç değişiklik göstermektedir. Her cihazın servise giriş aşamasından kargo çıkışına kadar süreçleri kamera sistemleri ile takip edilmektedir.

Fatih igde

New member
Reaction score
1
İsim
Fatih igde
Şarj yerinde kesinlikle böyle bir şey kabul etmiyorum benim kardesimde de xoinami var aynı ekranda şarj dolma ma sorunu onda da çıktı 1 gün sonra düzeldi benimkinde de yaptı sonra duzelmedi onun telefonuna damı su kaçtı da ilk başta bu hatayı verdi

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
8
İsim
Aslıhan Duman
Şarj yerinde kesinlikle böyle bir şey kabul etmiyorum benim kardesimde de xoinami var aynı ekranda şarj dolma ma sorunu onda da çıktı 1 gün sonra düzeldi benimkinde de yaptı sonra duzelmedi onun telefonuna damı su kaçtı da ilk başta bu hatayı verdi
Merhabalar Fatih Bey ,

Her cihaz aynı arızayı aynı sebeplerden vermeyebilir. Gönderilen resimde de görmüş olduğunuz üzere şarj soketiniz sıvı almış ve oksitlenme oluşmuştur. Garanti koşullarına uymamasından kaynaklı olarak ücretli olarak onarım sağlanmaktadır.

Ekli dosyalar

Fatih igde

New member
Reaction score
1
İsim
Fatih igde
Kamera kayıtlarını istiyorum ben aldığımdan beri sorun yaşadığım bi telefon için para falan odemiycem zaten aldığımdan beri adam akıllı kullanamadım sanki bi anda olmuş gibi muamele yapiyosunuz sürekli şarjım dolmama sorunu yaşıyordum hızlı şarj özelliği var ama ben hızlı şarjını nadiren dolduğunu görüyodum
Mi 6 larda şarj sorunu sık çıkan bi arızaymış kaç tane sayfada okudum
Bu arızayı ben yapmışım gibi muamele yapiyosunuz
Ben telefonun sadece şarjindan değil donmasindanda sikayetciydim tüketici haklarına götürücem o telefonu

Avuu

Administrator
Yönetici
Reaction score
0
İsim
Uğur AŞCI
Sıvılı olan ürünün parçası yada parçaları garanti dahilinde ücretsiz olarak değişemez.Ürününüz de yapılan inceleme ve testlerde sıvıya rastlanmış ve bu konu size bildirilmiştir. Kamera kayıtları resmi kanallar aracılığıyla isteyebilirsiniz.Üründe sıvı kullanıcı kaynaklıdır ve kullanıcı hatasıdır.

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
8
İsim
Aslıhan Duman
Bi şarj soketi değişimine 300 tl para alinmaz

Merhabalar Fatih bey ,

Ürünlerde parça değişiminde orijinal parça kullanımı sağlanır ve değişen her parçanın 6 ay garantisi vardır. Aynı zamanda ürününüzün garanti süresi de devam etmektedir. Buna bağlı olarak fiyatlarımız bu şekildedir.

Fatih igde

New member
Reaction score
1
İsim
Fatih igde
300 tl verdim dün akşam teslim aldım ve şuan telefonum acilmiyo bi insanı parasıyla rezil etmek bu oluyo

Backoffice

Moderator
Yönetici
Reaction score
8
İsim
Aslıhan Duman
300 tl verdim dün akşam teslim aldım ve şuan telefonum acilmiyo bi insanı parasıyla rezil etmek bu oluyo
Merhabalar Fatih Bey ,

Cihazınızın kalite kontrol aşamasından olumlu olarak geçmiş olarak görünmektedir. Teslim alırken de bir sorun oluşmamış , dilerseniz tekrar gönderim hızlı bir şekilde incelemesini sağlayarak yardımcı olalım.