Destek Servis Durumu Hakkında

ugrkose11

New member
Reaction score
0
İsim
UĞUR
Servis Numaranız
447276
Form no: 447276

Merhabalar, 20.03.2019 tarihinde servisinize elden teslim etmiş olduğum cihazın son durumu hakkında bilgi alabilir miyim? Arıza takip sayfasında "parça bekliyor" şeklinde bir bilgi paylaşılmakta şuanda.

Backoffice2

New member
Yönetici
Reaction score
21
İsim
Zeynep Kunt
Form no: 447276

Merhabalar, 20.03.2019 tarihinde servisinize elden teslim etmiş olduğum cihazın son durumu hakkında bilgi alabilir miyim? Arıza takip sayfasında "parça bekliyor" şeklinde bir bilgi paylaşılmakta şuanda.
Merhabalar Uğur Bey ,

Cihazınızın onarım işlemleri devam etmekte olup , ilgili birimimiz tarafınıza detaylı bilgilendirme sağlayacaktır. Yapılacak işlemler için ithalatçıdan onay beklemekteyiz . Buna istinaden sistemde parça tedariği beklemekte olarak görmektesiniz.

Son düzenleme:

ugrkose11

New member
Reaction score
0
İsim
UĞUR
Merhabalar,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Aynı cihazı farklı bir form numarası ile 13 martta Ankara bölge servisinize vermiştim. Teslim almaya gittiğimde sorunun devam ettiğini farkettim ve aynı gün (20 mart) bu form numarası ile merkez şubenize gönderdiler. Dolayısıyla 3 haftadır telefonsuzum. Süreci hızlandırabilirseniz ya da aciliyeti konusunda bir talep oluşturabilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla..

Backoffice2

New member
Yönetici
Reaction score
21
İsim
Zeynep Kunt
Merhabalar,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Aynı cihazı farklı bir form numarası ile 13 martta Ankara bölge servisinize vermiştim. Teslim almaya gittiğimde sorunun devam ettiğini farkettim ve aynı gün (20 mart) bu form numarası ile merkez şubenize gönderdiler. Dolayısıyla 3 haftadır telefonsuzum. Süreci hızlandırabilirseniz ya da aciliyeti konusunda bir talep oluşturabilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla..
Uğur Bey ,

Aciliyetinizi ilgili birimlerimize iletiyoruz . Anlayışınız için biz çok teşekkür ederiz.