Destek xiaomi mi 5s cepte kapanma

bekir_007

New member
İsim
bekir
Servis Numaranız
453672
telefonu cebime koyunca kendi kendine kapanıp pin sorma ekranı çıkıyor 2 sefer servise gönderdim geri geldi ama sorunum devam ediyor dönüş kargosunu müşteriye yüklemek nedir

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
telefonu cebime koyunca kendi kendine kapanıp pin sorma ekranı çıkıyor 2 sefer servise gönderdim geri geldi ama sorunum devam ediyor dönüş kargosunu müşteriye yüklemek nedir
Merhabalar Bekir Bey ,

Cihazınızı servisimize gönderdiğinizde aktif olarak test edilmiş olup , herhangi bir arızaya rastlanılmamıştır. Şuan için bir problem yaşıyor iseniz servisimize göndermeniz halinde teknik ekibimiz inceleyerek tarafınıza yardımcı olacaktır. Yurt içi kargo ile anlaşmamız mevcut ücretsiz bir şekilde gönderim sağlayabilirsiniz. Prosedür gereği tek sefere mahsus cihaz size ulaştığında kargo ücretini siz ödemektesiniz.

bekir_007

New member
İsim
bekir
iyi de iki sefer gönderdim ikisinde arıza dok dediniz inanmak için video mu çekmem lazım cebe girence kapanıyor diye özellike belirttim ısparta servisi size gönderdi ana kart değiştirmemek için cihazda arıza yok diye geri gönderiyosunuz

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
iyi de iki sefer gönderdim ikisinde arıza dok dediniz inanmak için video mu çekmem lazım cebe girence kapanıyor diye özellike belirttim ısparta servisi size gönderdi ana kart değiştirmemek için cihazda arıza yok diye geri gönderiyosunuz
Bekir Bey ,

Teknik ekibimiz arıza tespit etmediği takdirde , parça değişimi yapılması mümkün olmamaktadır. Cihazınıza burdan bir ön kayıt oluşturuyoruz. Gönderdiğiniz takdirde tarafınıza destek olunacaktır.