Destek Xioami Redmi 5 Plus telefonum hakkında

zalenka123

New member
İsim
Ramazan
Servis Numaranız
450771
Siz şakamısınız sadece ön camı kırıktı onun dışında bir şeyi yoktu annemi aramışsınız civatadan falan bahsettiniz sizler bozdunuz telefonu biliyorum bana en kısa zamanda geri dönüş sağlayınız akşam akşam sinirim tepeme geldi bir kez daha yazmıştım bana geri dönüş sağlamadınız telefonda hiç bir sıkıntı yoktu kullanıyordum fazla para almak için mi yapıyorsunuz anlamadım açıkcası telefonun ön camını acar iken siz bozmuş olabilirsiniz insanları kandırmayın böyle 650 tl nedir 350 tl iken adilik yapmayın geri dönüş sağlayınız lütfen bir daha yazmıştım ama dönmediniz siz bozmuşsunuz bana masraf çıkartıyorsunuz bu ne demek kardeşim ya şaka bu herhalde.

Son düzenleme:

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
Merhabalar Ramazan Bey,

Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde ekranın kırık , kasa ve çıtanın yamuk olduğu tespit edilmiştir. Bu durum bir kullanıcı hatası olup garanti kapsamı dışında değerlendirilerek, ücretli onarımı mümkündür. Kasanın ve çıtanın yamuk olmasından kaynaklı yeni bir ekran ile değişimi yapılmasındada kırılması olasıdır. Size belirtmiş olduğumuz ekran , kasa ve çıta ücretidir. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir.

Ekli dosyalar

• 193.7 KB Görüntüleme: 12
  • 81.8 KB Görüntüleme: 12

zalenka123

New member
İsim
Ramazan
Ama telefonu hiç bir zaman ne büktüm ne de bir şey yaptım sadece yere düştü o da ön camı kırıktı ve ön cam kırık olmasına rağmen telefonu kullanıyordum ve hiç bir sıkıntısı da yoktu resmen telefon fiyatına onarım yapılıyor zaten ki galiba iptal ettirsek telefon bozuk olarak geri döner sanırım ben sadece ön cam değişsin dedim hem makul fiyat diyorsunuz hemde fazla fiyat veriyorsunuz yapacak bir şey yok artık umarım telefonum geldiğinde bir sorunla karşılaşmam ve umarım ki orijinal ekran koruyucu ve kılıfla gelir o kadar para veriyoruz sonuçta bunları hediye edersiniz umarım ne zaman biteceğinide söylerseniz iyi olur.

Backoffice2

Moderator
Yönetici
İsim
Zeynep Kunt
Ama telefonu hiç bir zaman ne büktüm ne de bir şey yaptım sadece yere düştü o da ön camı kırıktı ve ön cam kırık olmasına rağmen telefonu kullanıyordum ve hiç bir sıkıntısı da yoktu resmen telefon fiyatına onarım yapılıyor zaten ki galiba iptal ettirsek telefon bozuk olarak geri döner sanırım ben sadece ön cam değişsin dedim hem makul fiyat diyorsunuz hemde fazla fiyat veriyorsunuz yapacak bir şey yok artık umarım telefonum geldiğinde bir sorunla karşılaşmam ve umarım ki orijinal ekran koruyucu ve kılıfla gelir o kadar para veriyoruz sonuçta bunları hediye edersiniz umarım ne zaman biteceğinide söylerseniz iyi olur.
Ücretli onarımı onaylamanız halinde gerekli işlemler yapılarak tarafınıza teslimi yapılacaktır. Onaylamamanız halinde işlemsiz olarak iadesini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti adına kırılmaz cam gönderimi sağlayabiliriz.

zalenka123

New member
İsim
Ramazan
Ücretli onarımı onaylamanız halinde gerekli işlemler yapılarak tarafınıza teslimi yapılacaktır. Onaylamamanız halinde işlemsiz olarak iadesini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti adına kırılmaz cam gönderimi sağlayabiliriz.
Onaylıyorum yapacak bir şey yok kırılmaz cam gönderiminide sağlarsanız sevinirim.

zalenka123

New member
İsim
Ramazan
Hala bir haber yok mu cihazdan cihazada format atılmasın 10 günü geçti.

zalenka123

New member
İsim
Ramazan
Parça temini sağlanmış olup şuanda onarım aşamasındadır. Format atılmaması ile ilgili teknik ekibe bilgi verilmiştir.
10 günü geçti yedek cihaz nasıl temin edebiliyoruz sizden acaba önemli işlerim oluyor telefondanda 20 günü 25 günü bulacağını tahmin ediyorum.